پانسیون و سالن مطالعه سمر

سرای کار و دیدار سمر | خانه سمر | سالن مطالعه سمر | پانسیون مطالعاتی سمر
سرای کار و دیدار سمر | خانه سمر | سالن مطالعه سمر | پانسیون مطالعاتی سمر

سرای کار و دیدار سمر

هر آنچه که از فضای کار اشتراکی انتظار دارید

سرای کار و دیدار سمر

سرای کار و دیدار سمر یک فضای کاری اشتراکی در تهران است. اینجا مکانی مناسب برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، کارگاه‌های مهارتی و جلسات کاری است. طراحی، چیدمان و امکانات محیط برای برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی، دوره‌های مهارتی، قرارهای کاری و رویدادهای کسب و کار بسیار مناسب است و حتی می‌تواند یک دفتر کار اشتراکی برای فریلنسرها باشد.

سرای کار و دیدار سمر از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر در خدمت استفاده‌کنندگان محترم خواهد بود و در طول مدت حضور در مجموعه خدمات میزبانی و کافی شاپ در دسترس عزیزان است.

فضای کار اشتراکی متفاوت

حیات سرای کار و دیدار سمر

فضای آزاد برای جلسات

میزکار شخصی فضای کار اشتراکی سمر

میز کار شخصی

کافی بار فضای کار اشتراکی سمر

کافی بار

اتاق جلسات فضای کار اشتراکی سمر

اتاق جلسات

اینترنت فضای کار اشتراکی سمر

اینترنت پرسرعت

اتاق کنفرانس مجهز فضای کار اشتراکی سمر

اتاق کنفرانس مجهز

سرای رویدادهای آموزشی و کاری

از نظر وسعت و گنجایش این قسمت از سرای کار و دیدار سمر برای برگزاری جلسات عمومی کسب و کارها و رویدادهای آموزشی و فرهنگی بسیار مناسب است.
این سالن با ظرفیت حدود پنجاه نفر مجهز به امکانات صوتی و تصویری، ویدئو پروجکشن و اسمارت بورد است و بنا بر سلیقه و خواست استفاده‌کنندگان محترم چینش صندلی‌ها قابل تغییر می‌باشد.
خدمات پذیرایی و میهمان‌داری ویژه برای برگزاری باکیفیت جلسات نیز ارائه می‌شود.

فضای کار اشتراکی

سرای جلسات و کارگاه‌ها

این بخش از سرای کار و دیدار سمر محل مناسبی برای برگزاری دوره های مهارتی و کلاس‌های آموزشی است. امکانات صوتی و تصویری مناسب مانند ویدیو پروجکشن و اسمارت بورد در دسترس مدرسان محترم قرار دارد.

به راحتی امکان برگزاری یک کلاس بیست نفره در این محل وجود دارد ضمن اینکه با تغییر در چیدمان می‌تواند میزبان جلسات کاری کوچک و بزرگ نیز باشد.

بانوان محترم مقیم شهرستان که برای شرکت در رویدادهای کاری یا آموزشی سمر به تهران میایند امکان استفاده سه روزه از سرای استراحت سمر را دارند تا بدون دغدغه برای هتل یا اقامتگاه چند شبی مهمان سمر باشند.

سرای جلسات فضای کار اشتراکی سمر

کارگاه های برگزار شده در سمر

دفتر کار فریلنسر ها

اگر چه در جای جای این خانه مکان‌هایی برای نشستن و کار کردن روی پروژه‌های شخصی و کاری وجود دارد اما دو مکان اختصاصی کوچک برای آزادکاران در نظر گرفته‌ایم.
اگر مستقل کار هستید و برای جلسات کاری یک دفتر کار دنج و نقلی با wiFi می‌خواهید اینجا جایی است که می‌توانید ساعت‌ها بدون مزاحم مشغول کارتان باشید و قرارهای کوچک کاری برگزار کنید.

فضای کار اشتراکی

کافه دانش

سرای کار و دیدار سمر، کافه دانش است. کافه دانش شیوه‌ای از بحث گروهی است که به افراد فرصت به اشتراک‌گذاری دانش، درک عمیق‌تر و یادگیری را می‌دهد. اینجا محلی برای گعده‌های علمی، هنری و شبکه‌سازی با اهالی کسب و کار، خلق و تسهیم دانش درکنار عطر قهوه و نشاط دمنوش‌های گیاهی. می‌توانید دیدارهای کاری را در فضایی دلپذیر تجربه کنید.

خانه سمر | سالن مطالعه سمر | پانسیون مطالعاتی سمر
نمای شمالی حیاط سمر
حیاط سمر

این حیاط دوست داشتنی آماده برپایی رویدادهای کاری و مهارتی است. جلسات و قرارهای کاری تان را پیش چشمان سبز درختان برپا کنید.

اینجا هوا تازه است. سبز در سبز، غرق طراوت. 

سمر همه همراهان سرای کار و دیدار که به فعالیت در فضای باز علاقمند هستند و دوست دارند هنگام کار از محیط‌های رسمی فاصله بگیرند و زیر چتر آسمان بنشینند و گپ و گفتی ‌بزنند را  به حیاط دلبر خود دعوت می‌کند.

می‌توانید بانشاط‌ترین رویدادهای مهارتی و دیدارهای پرانرژی کاری را در فضای حیاط و با استفاده از چیدمان خاص آن با نور و صفایی به یادماندنی برگزار کنید.

عضویت در سرای کار و دیدار سمر


رزرو میز کار

میز کار برای یک نفر
چای و وایفای رایگان
دسترسی به فضای کافه دانش و حیاط
همه روزه ۸ تا ۱۷

خانه سمر | سالن مطالعه سمر | پانسیون مطالعاتی سمر

رزرو جلسه و کارگاه

امکان رزرو از ۴۸ ساعت قبل
تخفیف در پذیرایی و خدمات
دسترسی به تمام فضاهای سرای کار و دیدار سمر
همه روزه ۸ تا ۱۷

×
×

سبد خرید